ÖNEMLİ DUYURU: SON GÜN 17 OCAK PERŞEMBE 17:00. SEÇMEN MİSİNİZ?

Sevgili Mahalle Sakinlerimiz, SEÇMEN LİSTELERİNİ KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ! 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde oy kullanabilmek için Seçmen Listelerini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Engelli ve Seyyar Sandık Başvuruları da 4-17 OCAK tarihleri arasında muhtarlıklara yapılacaktır. Muhtarlıklardan alınacak form doldurulacak ve nüfüs cüzdan fotokopisi ile engelli raporu ve/veya Aile Sağlık Merkezleri’nden alınacak yatağa bağımlı raporu eklenerek muhtarlıklara başvurulacaktır.

31 MART 2019 seçiminde oy kullanabilmek için SEÇMEN KAYDINIZI KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ. Son gün 17 OCAK saat 17:00’dir.

Tüm itiraz, değişiklik ve talep vb. başvuruların bu tarihler arasında yapılması gerekmektedir. Kaydınız yoksa Nüfus Müdürlükleri’nden doğal gaz, elektrik veya su faturanız ile kayıt yaptırabilirsiniz.

17 OCAK 2019’dan sonra itiraz, adres değişikliği, adres kaydı, engelli ya da seyyar sandık başvuruları yapılamayacaktır. 4 OCAK-17 OCAK tarihleri arasında Muhtarlık ve Nüfus Müdürlükleri hafta sonları da açık olacaktır. Muhtarlık telefonumuzdan da yardım alabilir listeyi kontrol edebilirsiniz. Tel: 0216 385 51 00